Blog o wszystkim

Wpis

czwartek, 08 października 2015

Wyniki narodowej loterii paragonowej

Byłam dziś w sklepie ze sprzętem rtv agd itp, to nie jest reklama :) ale mają tam włączone tv i widziałam reklamę nowego wymysłu ministerstwa finansów - loterii paragonowej. Jako, że kupowałam tylko baterie za 12 zł wzięłam paragon fiskalny żeby spróbować swoich sił w loterii.

wyniki loteria paragonowa

Pierwsze wyniki loterii paragonowej mają być 16 listopada czyli mamy półtora miesiąca na rejestrowanie kuponów.. może poszukam swoich innych paragonów. Szkoda, że liczą się tylko fiskalne, inne rachunki, potwierdzenia i fakturki nie wchodzą w grę niestety.

 

Sprawdziłam regulamin - trzeba mieć 18 lat. Paragon koniecznie trzeba zarejestrować w miesiącu jego wydania. Czyli mój paragon ze sklepu rtv jest nieważny w listopadzie chyba. Co ciekawe im więcej paragonów dasz do rejestracji tym większe szanse na dobre wyniki w loterii.

 

Zazwyczaj nie zbierałam paragonów ale teraz będę to robić, loteria jest za free więc czemu nie? Szkoda, że rejestracja jest taka nużąca - trzeba podać gros danych z paragonu fiskalnego, jego numer, nr kasy fiskalnej, nr transakcji, nr nip podatnika, swój mail itp..

 

Z tego co słyszałam jednak ludziom to nie przeszkadza, codziennie robią przecież zakupy, można poświęcić trochę czasu na zapisanie swojego losu na loterii. Co interesujące pod sklepami pojawiają się już oportuniści, którzy żebrzą za paragonami, niesamowita akcja. Ale nie dziwota jeżeli każdy los podnosi szanse na wygraną. A do wygrania sa samochody opel astra jako regularna co miesięczna nagroda i opel insygnia do wygrania jako nagroda specjalna. Wyniki loterii dotyczące nagrody specjalnej są tylko dla tych co zarejestrowali paragon z branży premiowanej. W tym miesiącu branżą tą jest kosmetyka i fryzjer (usługi).

 

A wy będziecie grać? W sumie czemu nie..

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ravaume
Czas publikacji:
czwartek, 08 października 2015 18:00

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • adamm01 napisał(a) komentarz datowany na 2017/12/30 11:50:07:

  Ludzie niestety nie są Obyci w tych loteriach i często biorą udział w czymś w czym idzie tylko stracić pieniądze niestety.

 • reytoes12 napisał(a) komentarz datowany na 2018/01/18 11:06:35:

  I dobrze, że tutaj o tym napisałeś. Nie miałem wcześniej o tym zupełnie pojęcia.
  Now I Know :D

 • farenses napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/16 09:08:27:

  Bardzo fajny wpis. Nawet nie wiedziałem o czymś takim :)

  ____________________
  maszynydodrewna

 • barness napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/16 14:31:30:

  Była taka loteria, ale nie wiedziałem, że w ogóle ktoś coś wygrał :O

 • damianero1 napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/19 11:47:49:

  Ja też nic nie słyszałem o rozstrzygnięciu tej loterii.

 • gettotheczoppa napisał(a) komentarz datowany na 2018/08/31 13:40:37:

  Ta loteria to był jeden wielki przekręt. Portal powszechna-wiedza.pl doskonale to opisał w jednym ze swoich artykułów, polecam zajrzeć bo to co się wydarzyło przechodzi ludzkie pojęcie.

 • kamilok42 napisał(a) komentarz datowany na 2018/12/17 16:33:49:

  Wszystkie te loterie są tylko po to by nas naciąć na większe zakupy czy w marketach czy innych sklepach ja jakoś nie wierze że jest to robione typowo pod rabat dla klientów.

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa