Blog o wszystkim

Wpis

czwartek, 13 października 2016

Gdzie sprawdzać wyniki Lotto, żeby się nie naciąć

Słyszeliście ostatnio o tej akcji? Jakiś pan zagrał w Lotto na swoje ulubione liczby. Ot jak większość Polaków grających w gry liczbowe ma swoje ulubione typy. Ponieważ był dość staromodny to zawsze kupował gazetę, żeby sprawdzić rezultaty losowania.


Tym razem zakupił Fakt, gazetę o dość dziwnej reputacji na rynku (dziwne historyjki), no ale wyniki Lotto publikują - jak inne gazety. Problem w tym, że tym razem coś nie wyszło. Starszy Pan sprawdził swoje wyniki i był w szoku - jego liczby były takie same!! Oznaczało to, że wygrał miliony w Lotto.


Poszedł do kolektury żeby sprawdzić kupon, upewnić się że to nie sen i dzieje się naprawdę. W kolekturze coś nie pykło - kupon nie był wygrany. Pan upierał się, że przecież wygrał. Kolektorka sprawdziła wyniki dokładniej z gazetą i okazało się, że Fakt popełnił błąd.


No cóż, każdemu może się trafić. Ja jestem stałym graczem dlatego podzielę się moją procedurą sprawdzania kuponów - trzeba uważać na rezultaty bo czasami są różne w różnych mediach. Ja sprawdzam wyniki najpierw na stronie http://www.wynikilotto.net.pl bo są tam najszybciej. Potem czekam aż pojawią się wyniki na głównej oficjalnej stronie Totalizatora. Zazwyczaj wszystko jest ok.


Ale ale! 


To nie oznacza, że od razu mamy wyrzucać nasz zakład. Dużo miejsca nie zajmuje dlatego ja każdy kupony chowam sobie. W przyszłosci jak mi się przypomni to kupony sprawdzam jeszcze raz.
Polecam też każdy kupon przelecieć przez lottomat w kolekturze - żaden problem a mamy pewność.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ravaume
Czas publikacji:
czwartek, 13 października 2016 01:57

Polecane wpisy

 • Złudzenie, że wygram w lotto..

  Rzeczą paranormalną jest myśleć, że można wygrać w lotto bo przecież prawdopodobieństwo,że wgram jest jak jeden do 14 milionów.. Marne szanse po co się łudzę?

 • Lotto to złudzenie

  Wczoraj oglądałam wyniki Lotto i okazało się, że gdybym zagrała to miałabym piatkę w mini.. jakieś 200 tys złotych wygranej.. Ale zaraz zaraz. Czy to n

 • A mi to lotto

  Przeczytałam ostatnio jak zachowują się milionerzy nie z wyboru, którzy wygrali w totka ogromne sumy. Okazuje się, że nieprzyzwyczajeni do takich sum szybko tra

 • Frak

  Rozpoczął się nowy sezon taneczny, a z nim nowe wyzwania i nowe problemy. Mati już wkrótce prawdopodobnie awansuje do klasy tanecznej B w standardzie, a to wiąż

 • zdjęcia piłkarzy

  zdjęcia wtop internetowych ludzi

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa