Blog o wszystkim

Wpis

czwartek, 13 października 2016

Gdzie sprawdzać wyniki Lotto, żeby się nie naciąć

Słyszeliście ostatnio o tej akcji? Jakiś pan zagrał w Lotto na swoje ulubione liczby. Ot jak większość Polaków grających w gry liczbowe ma swoje ulubione typy. Ponieważ był dość staromodny to zawsze kupował gazetę, żeby sprawdzić rezultaty losowania.


Tym razem zakupił Fakt, gazetę o dość dziwnej reputacji na rynku (dziwne historyjki), no ale wyniki Lotto publikują - jak inne gazety. Problem w tym, że tym razem coś nie wyszło. Starszy Pan sprawdził swoje wyniki i był w szoku - jego liczby były takie same!! Oznaczało to, że wygrał miliony w Lotto.


Poszedł do kolektury żeby sprawdzić kupon, upewnić się że to nie sen i dzieje się naprawdę. W kolekturze coś nie pykło - kupon nie był wygrany. Pan upierał się, że przecież wygrał. Kolektorka sprawdziła wyniki dokładniej z gazetą i okazało się, że Fakt popełnił błąd.


No cóż, każdemu może się trafić. Ja jestem stałym graczem dlatego podzielę się moją procedurą sprawdzania kuponów - trzeba uważać na rezultaty bo czasami są różne w różnych mediach. Ja sprawdzam wyniki najpierw na stronie http://www.wynikilotto.net.pl bo są tam najszybciej. Potem czekam aż pojawią się wyniki na głównej oficjalnej stronie Totalizatora. Zazwyczaj wszystko jest ok.


Ale ale! 


To nie oznacza, że od razu mamy wyrzucać nasz zakład. Dużo miejsca nie zajmuje dlatego ja każdy kupony chowam sobie. W przyszłosci jak mi się przypomni to kupony sprawdzam jeszcze raz.
Polecam też każdy kupon przelecieć przez lottomat w kolekturze - żaden problem a mamy pewność.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ravaume
Czas publikacji:
czwartek, 13 października 2016 01:57

Polecane wpisy

 • Złudzenie, że wygram w lotto..

  Rzeczą paranormalną jest myśleć, że można wygrać w lotto bo przecież prawdopodobieństwo,że wgram jest jak jeden do 14 milionów.. Marne szanse po co się łudzę?

 • Lotto to złudzenie

  Wczoraj oglądałam wyniki Lotto i okazało się, że gdybym zagrała to miałabym piatkę w mini.. jakieś 200 tys złotych wygranej.. Ale zaraz zaraz. Czy to n

 • A mi to lotto

  Przeczytałam ostatnio jak zachowują się milionerzy nie z wyboru, którzy wygrali w totka ogromne sumy. Okazuje się, że nieprzyzwyczajeni do takich sum szybko tra

 • Słabiutko

  Niby nic mi nie jest, tylko katar, a czuję się znacznie bardziej chora niż wtedy, kiedy to męczył mnie kaszel nie do wytrzymania. Jedyne pocieszenia, że to mini

 • Za dużo książek

  No i co ja poradzę, że nie nadążam z czytaniem tego co bym chciała? A na dodatek pojawiają się co i rusz nowe książki? Co tylko wejdę na Legimi, to widzę kilka

Komentarze

Dodaj komentarz

 • k3tjow napisał(a) komentarz datowany na 2017/10/06 11:01:16:

  Może i lepiej nie grać :D

 • kinissok napisał(a) komentarz datowany na 2018/01/12 08:52:57:

  No tak, jeśli chodzi o miliony lepiej wszystko sprawdzać w zaufanych serwisach i kupon zachować na wszelki wypadek. Różnie to w życiu jest ;)

 • ilezuk93 napisał(a) komentarz datowany na 2018/01/15 08:35:41:

  Wiele razy gdzieś czytałem, że zwycięzcy w lotto szybko roztrwaniają swój nowy majątek.. irytujące. Co do tych wyników, to już wyobrażam sobie radość tego rzekomego zwycięzcy na początku ;) Pozdrawiam, Scentist

 • farenses napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/10 11:00:03:

  Ja nie gram, szkoda kasy. Nigdy nic mi się nie udało wygrać.

 • barness napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/10 11:18:09:

  Ja też jakoś mam mieszane uczucia co do tego lotka.
  ___________________
  Morski Horyzont

 • restryk napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/12 13:07:26:

  Ja sprawdzam zazwyczaj w internecie i nie mam problemów.
  _____________
  aranzacjekopalniane.pl/

 • farenses napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/13 09:19:17:

  A w tv już nie leci losowanie jak kiedyś?
  _______________
  Aranżacje Kopalniane

 • marekolgier napisał(a) komentarz datowany na 2018/08/21 11:41:57:

  Są strony kolektury i tam można sobie sprawdzać tam się nie natniemy i nie ma co kombinować z jakimiś innymi serwisami które się tym zajmują bo faktycznie możemy się naciąć.

 • marekolgier napisał(a) komentarz datowany na 2018/08/21 11:59:24:

  Tak dokładnie na lotto pl jest normalnie dział wyniki i tam można sobie sprawdzić jak to wygląda wybrać sobie losowanie z konkretnego dnia i godziny i sobie śmiało można sprawdzić i mieć pewność że te informacje są sprawdzone i z dobrego źródła.

 • gettotheczoppa napisał(a) komentarz datowany na 2018/08/31 13:28:08:

  Lotto od zawsze było ustawiane, nawet fajnie to opisali na multiwiadomosci.pl
  Nie da się tam wygrać, małe kwoty, dosłownie małe się da ale te wysokie wygrane z góry są przewidziane dla pewnych osób, tego nie przeskoczysz

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa