Blog o wszystkim

Wpis

czwartek, 13 października 2016

Gdzie sprawdzać wyniki Lotto, żeby się nie naciąć

Słyszeliście ostatnio o tej akcji? Jakiś pan zagrał w Lotto na swoje ulubione liczby. Ot jak większość Polaków grających w gry liczbowe ma swoje ulubione typy. Ponieważ był dość staromodny to zawsze kupował gazetę, żeby sprawdzić rezultaty losowania.


Tym razem zakupił Fakt, gazetę o dość dziwnej reputacji na rynku (dziwne historyjki), no ale wyniki Lotto publikują - jak inne gazety. Problem w tym, że tym razem coś nie wyszło. Starszy Pan sprawdził swoje wyniki i był w szoku - jego liczby były takie same!! Oznaczało to, że wygrał miliony w Lotto.


Poszedł do kolektury żeby sprawdzić kupon, upewnić się że to nie sen i dzieje się naprawdę. W kolekturze coś nie pykło - kupon nie był wygrany. Pan upierał się, że przecież wygrał. Kolektorka sprawdziła wyniki dokładniej z gazetą i okazało się, że Fakt popełnił błąd.


No cóż, każdemu może się trafić. Ja jestem stałym graczem dlatego podzielę się moją procedurą sprawdzania kuponów - trzeba uważać na rezultaty bo czasami są różne w różnych mediach. Ja sprawdzam wyniki najpierw na stronie http://www.wynikilotto.net.pl bo są tam najszybciej. Potem czekam aż pojawią się wyniki na głównej oficjalnej stronie Totalizatora. Zazwyczaj wszystko jest ok.


Ale ale! 


To nie oznacza, że od razu mamy wyrzucać nasz zakład. Dużo miejsca nie zajmuje dlatego ja każdy kupony chowam sobie. W przyszłosci jak mi się przypomni to kupony sprawdzam jeszcze raz.
Polecam też każdy kupon przelecieć przez lottomat w kolekturze - żaden problem a mamy pewność.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ravaume
Czas publikacji:
czwartek, 13 października 2016 01:57

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • k3tjow napisał(a) komentarz datowany na 2017/10/06 11:01:16:

    Może i lepiej nie grać :D

  • kinissok napisał(a) komentarz datowany na 2018/01/12 08:52:57:

    No tak, jeśli chodzi o miliony lepiej wszystko sprawdzać w zaufanych serwisach i kupon zachować na wszelki wypadek. Różnie to w życiu jest ;)

  • ilezuk93 napisał(a) komentarz datowany na 2018/01/15 08:35:41:

    Wiele razy gdzieś czytałem, że zwycięzcy w lotto szybko roztrwaniają swój nowy majątek.. irytujące. Co do tych wyników, to już wyobrażam sobie radość tego rzekomego zwycięzcy na początku ;) Pozdrawiam, Scentist

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa