Blog o wszystkim

Wpisy

 • środa, 24 czerwca 2015
  • Złudzenie, że wygram w lotto..

   Rzeczą paranormalną jest myśleć, że można wygrać w lotto bo przecież prawdopodobieństwo,że wgram jest jak jeden do 14 milionów.. Marne szanse po co się łudzę? Jak to zrozumieć? Jestem człowiekiem, myślę, mam uczucia. Co najważniejsze mam marzenia, które chcę spełnić..

   lotto wynikiA od marzeń płaci się podatek.. w postaci kuponu lotto wysyłanego prawie codziennie za 3 zł. Czasem pomyślę sobie - tym razem wygram - i wysyłam za kilkadziesiat złotych i co? I nic, jak kamień w wodę. Matematyka jest przeciwko mnie i milionom zagubionych osób grających w to coś. Ale ostatnio coś zrozumiałam. Trzeba grać czasami, przy okazji i wtedy wygram. Dlaczego? Bo nie będzie obsesji i szczęście samo przyjdzie ! to takie proste! Można zastanawiać się nad przyczynami ogromnej popularności, jaką w Polsce cieszą się zakłady totolotka, z których możemy korzystać już kilkadziesiąt lat. Można też wyszukiwać dziesiątki powodów, dla których Polacy codziennie wydają w zakładach miliony złotych, które w dużej części zasilają państwowy budżet. Ale można też uznać, że najprostszą przyczyną i najważniejszym powodem jest po prostu chęć szybkiego i łatwego zysku.

   Byłoby to oczywiście wielkie spłaszczenie całego problemu, ale z drugiej strony wśród Polaków panuje zdecydowana tendencja do tego, aby grać w Lotto właśnie z powodu możliwej wygranej. Jedynie nieliczni podkreślają, że korzystają z usług popularnego „totolotka” dlatego, że jest to firma państwowa, wypłacalna i działająca ponad cztery dekady. Jeszcze mniej przyznaje, że zawiera zakłady dla czystej rozrywki. Bardzo mały odsetek pytanych przyznaje z kolei, że gry lotto to dla nich jedyna dostępna legalna forma zakładów loteryjnych, z której korzystanie nie grozi żadnymi karnymi konsekwencjami.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (7) Pokaż komentarze do wpisu „Złudzenie, że wygram w lotto..”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   ravaume
   Czas publikacji:
   środa, 24 czerwca 2015 22:30

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa