Blog o wszystkim

Wpisy

 • czwartek, 08 października 2015
  • Wyniki narodowej loterii paragonowej

   Byłam dziś w sklepie ze sprzętem rtv agd itp, to nie jest reklama :) ale mają tam włączone tv i widziałam reklamę nowego wymysłu ministerstwa finansów - loterii paragonowej. Jako, że kupowałam tylko baterie za 12 zł wzięłam paragon fiskalny żeby spróbować swoich sił w loterii.

   wyniki loteria paragonowa

   Pierwsze wyniki loterii paragonowej mają być 16 listopada czyli mamy półtora miesiąca na rejestrowanie kuponów.. może poszukam swoich innych paragonów. Szkoda, że liczą się tylko fiskalne, inne rachunki, potwierdzenia i fakturki nie wchodzą w grę niestety.

    

   Sprawdziłam regulamin - trzeba mieć 18 lat. Paragon koniecznie trzeba zarejestrować w miesiącu jego wydania. Czyli mój paragon ze sklepu rtv jest nieważny w listopadzie chyba. Co ciekawe im więcej paragonów dasz do rejestracji tym większe szanse na dobre wyniki w loterii.

    

   Zazwyczaj nie zbierałam paragonów ale teraz będę to robić, loteria jest za free więc czemu nie? Szkoda, że rejestracja jest taka nużąca - trzeba podać gros danych z paragonu fiskalnego, jego numer, nr kasy fiskalnej, nr transakcji, nr nip podatnika, swój mail itp..

    

   Z tego co słyszałam jednak ludziom to nie przeszkadza, codziennie robią przecież zakupy, można poświęcić trochę czasu na zapisanie swojego losu na loterii. Co interesujące pod sklepami pojawiają się już oportuniści, którzy żebrzą za paragonami, niesamowita akcja. Ale nie dziwota jeżeli każdy los podnosi szanse na wygraną. A do wygrania sa samochody opel astra jako regularna co miesięczna nagroda i opel insygnia do wygrania jako nagroda specjalna. Wyniki loterii dotyczące nagrody specjalnej są tylko dla tych co zarejestrowali paragon z branży premiowanej. W tym miesiącu branżą tą jest kosmetyka i fryzjer (usługi).

    

   A wy będziecie grać? W sumie czemu nie..

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (7) Pokaż komentarze do wpisu „Wyniki narodowej loterii paragonowej”
   Tagi:
   Autor(ka):
   ravaume
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 października 2015 18:00

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa