Blog o wszystkim

Wpisy

 • czwartek, 13 października 2016
  • Gdzie sprawdzać wyniki Lotto, żeby się nie naciąć

   Słyszeliście ostatnio o tej akcji? Jakiś pan zagrał w Lotto na swoje ulubione liczby. Ot jak większość Polaków grających w gry liczbowe ma swoje ulubione typy. Ponieważ był dość staromodny to zawsze kupował gazetę, żeby sprawdzić rezultaty losowania.


   Tym razem zakupił Fakt, gazetę o dość dziwnej reputacji na rynku (dziwne historyjki), no ale wyniki Lotto publikują - jak inne gazety. Problem w tym, że tym razem coś nie wyszło. Starszy Pan sprawdził swoje wyniki i był w szoku - jego liczby były takie same!! Oznaczało to, że wygrał miliony w Lotto.


   Poszedł do kolektury żeby sprawdzić kupon, upewnić się że to nie sen i dzieje się naprawdę. W kolekturze coś nie pykło - kupon nie był wygrany. Pan upierał się, że przecież wygrał. Kolektorka sprawdziła wyniki dokładniej z gazetą i okazało się, że Fakt popełnił błąd.


   No cóż, każdemu może się trafić. Ja jestem stałym graczem dlatego podzielę się moją procedurą sprawdzania kuponów - trzeba uważać na rezultaty bo czasami są różne w różnych mediach. Ja sprawdzam wyniki najpierw na stronie http://www.wynikilotto.net.pl bo są tam najszybciej. Potem czekam aż pojawią się wyniki na głównej oficjalnej stronie Totalizatora. Zazwyczaj wszystko jest ok.


   Ale ale! 


   To nie oznacza, że od razu mamy wyrzucać nasz zakład. Dużo miejsca nie zajmuje dlatego ja każdy kupony chowam sobie. W przyszłosci jak mi się przypomni to kupony sprawdzam jeszcze raz.
   Polecam też każdy kupon przelecieć przez lottomat w kolekturze - żaden problem a mamy pewność.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (10) Pokaż komentarze do wpisu „Gdzie sprawdzać wyniki Lotto, żeby się nie naciąć”
   Tagi:
   Autor(ka):
   ravaume
   Czas publikacji:
   czwartek, 13 października 2016 01:57

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa